SEG  . .  .    . . ³  SEG. http://www.seg.org  SEG  . .   SEG '    SEG '  ENGLISH

  UKRAINIAN

 

  ПРО СЕКЦІЮ

  ОСЕРЕДОК SEG

  ОСЕРЕДОК AAPG

  ОСЕРЕДОК EAGE

  СПІВПРАЦЯ

  ФОНД SEG

  ЧЛЕНСТВО SEG

  НАШІ ЗУСТРІЧІ

  ПОЛЬОВИЙ ТАБІР

  ПУБЛIКАЦIЇ

  ГЕОФIЗИКА В КНУТШ

  КОНСТИТУЦІЯ SEG 

  ПРАКТИКА

  ФОТО

  ОСВIТА ЗА КОРДОНОМ

  ВIДГУКИ ПРО SEG

  КОРИСНI АДРЕСИ
 

Лекцiя сейсмiка з компанiї ION GX TECHNOLOGY - Яна Джонса

( Об'єднане королiвство, ION GX Technology )

Ян Джонс працює старшим радником з геофiзики компанiї ION GX Technology з 2000-го року. До цього вiн працював в Лондонському та Паризькому вiддiленнях компанiї CGG в сферi дослiджень обробки сигналiв, переважно як голова групи з побудови глибинних зображень.

Ян Джонс отримав ступiнь бакалавра геологiї в Унiверситетi Манчестера, Великобританiя; ступiнь магiстра з сейсмологiї в Унiверситетi Захiдного Онтарiо, Канада; ступiнь доктора фiлософiї з геофiзичної обробки сигналiв в Унiверситетi Британської Колумбiї, Канада (1985).

Вiн є редактором журналiв "Geophysics" та "Geophysical Prospecting", викладає курс з побудови швидкiсних моделей в програмi неперервної освiти EAGE. В 2003 роцi був нагороджений медаллю Енстi за внесок в розвиток методики побудови глибинних зображень.

Лекцiя Яна Джонса вiдбулася у Kиївському нацiональному унiверситетi iменi Тараса Шевченка завдяки програмi SEG "Європейський почесний лектор 2012". Вона проходила в 301 аудиторiї з 12:20 до 13:55 на геологiчному факультетi лекцiї на тему: " Вiд побудови сейсмiчних зображень до iнверсiї" 6 березня 2012 року. Куратор i студенти осередку опiкувалися зустрiччю та влаштуванням лектора. Особливо тут себе проявили Євген Устенко i Сергiй Шаврiн. З iнiцiативи осередка Ян Джонс прочитав лекцiю в iнститутi Тутковського.

 

Ян Джонс пiд час лекцiї: "Вiд побудови сейсмiчних зображень до iнверсiї" (6 березня 2012)

 


2006 KUGS SEG
2006 Alexey Danilov