-  (gPR1kz)    .   SEG (2004.)- (1997) . . . .     SEG '     SEG '  ENGLISH

  UKRAINIAN

 

  ПРО СЕКЦІЮ

  ОСЕРЕДОК SEG

  ОСЕРЕДОК AAPG

  ОСЕРЕДОК EAGE

  СПІВПРАЦЯ

  ФОНД SEG

  ЧЛЕНСТВО SEG

  НАШІ ЗУСТРІЧІ

  ПОЛЬОВИЙ ТАБІР

  ПУБЛIКАЦIЇ

  ГЕОФIЗИКА В КНУТШ

  КОНСТИТУЦІЯ SEG 

  ПРАКТИКА

  ФОТО

  ОСВIТА ЗА КОРДОНОМ

  ВIДГУКИ ПРО SEG

  КОРИСНI АДРЕСИ
 

ФОНД SEG

SEG налічує більш ніж 16 536 членів, котрі працюють у 110 країнах. Фундація SEG заохочує і підтримує наукові, освітні, і добродійні дії для підтримки геофізиків у всьому світі. SEG заохочує його членів, щоб вивчати новітні технології за допомогою спонсорування доповідачів, публікації нових теорій в періодиках і інших форматах, і організації освітніх курсів, що проводяться, у всьому світі. Через SEG, члени можуть під’єднатися до мережі Інтернет і вчитися в інших професіоналів.

Конференції  
SEG поліпшив процес запрошення візи відвідувача, щоб полегшити міжнародну участь в його Міжнародному Роз'ясненні і 74й щорічній зустрічі, котра відбудеться у 10-15 жовтня 2004  в Денвері, Колорадо, США. Для більш конкретної інформації про Денвер SEG, засідання можна отримати на http://meeting.seg.org.

Геонауковий центр  
Геонауковий центр SEG складається з трьох частин: Музей геофізичних досліджень, котрий розміщений в Геофізичному Центрі (Geophysical Resource Center - GRC) в м. Талса, Оклахома; Віртуальний Музей (http://seg.org/museum/VM/), який може бути доступний через інтернет; і Музей Мандрів, який знаходиться на професійних зустрічах, як наприклад, щорічна зустріч SEG, і буде також доступний до місцевих шкіл і наукових виставках (http://www.geosciencecenter.org/).

Активність студентів  
Студенти отримують вигоду від входження до SEG секцій в навчальних закладах у всьому світі. Професійні зв'язки, які вони отримують, разом з інформацією, яку вони одержують від студентського членства, готують їх для кар'єри на всесвітньому ринку в геофізичній галузі (http://students.seg.org/).

Вартість членства в SEG  
Для фахівців $80, а для студентів – $17.5 у рік (хто за межами секції та вільного членства).  

Геофізики шукають масло, газ, і мінерали, що використовують широку різноманітність методів. Бензин, який рухає ваш автомобіль, лінії дефекту, які могли б запустити масивні землетруси, і мінерали, що використовуються в полі microtechnology виробництва шуму -- геофізики залучені в пошук всіх їх. Це - поле, яке виростає, оскільки енергоспоживання світу продовжує підійматися, і оскільки наука вчиться більше про структуру землі. Timeline забезпечує більше інформації щодо історії SEG's.

 Учасники в зустрічі Денвера SEG можуть генерувати офіційний лист запрошення, використовуючи форму, знайдену в http://meeting.seg.org/registration/reqform.shtml. Ця форма генеруватиме лист, який може друкуватися і використовуватися в отриманні візи. Помітьте, що цей лист не гарантує, що претенденти будуть надані візу, не робить це зобов'язали SEG, щоб сплатити будь-які витрати, прийняті на себе претендентом.

 Attendees від країн, які вимагають, щоб віза ввела Сполучені Штати, нагадуються, що процес отримання візи може зайняти окремі місяці. Ви сильно заохочуєтеся, щоб планувати вперед.

 Розділіть цю інформацію з ким-небудь, якому ви вірите, може мати плани, щоб відвідати конференцію Денвера SEG і вимагатиме листа запрошення або візи.


2006 KUGS SEG
2006 Alexey Danilov